Menu Zamknij

O mnie + Kontakt

Portret uśmiechającego się mężczyzny w kolorze fioletowym

O mnie

Od ponad 10 lat zawodowo zajmuję się szeroko pojętą komunikacją wizualną. Kreuję i wzmacniam marki małych i średnich przedsiębiorców, jak również dużych instytucji kulturalnych.

Po ukończeniu szkoły podstawowej nie widziałem dla siebie innej drogi niż nauka w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie, które zresztą ukończyłem z wyróżnieniem.

Zamiłowanie do sztuki oraz widmo zasadniczej służby wojskowej „zachęciło” mnie do pogłębiania wiedzy w zakresie sztuk pięknych. Z kolei rozpowszechnienie się w tym czasie komputerów osobistych, całkowicie zmieniło mój stosunek do twórczości. Nowe media otworzyły przede mną horyzonty, których nie znałem. Pierwsze kroki w pracy z kamerą, animacji czy samodzielne budowanie stron internetowych zaowocowały ukończeniem studiów magisterskich na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu ze specjalnością plastyki intermedialnej. Dyplom pt. „Inkuba” powstał  przy zastosowaniu mieszanych technik filmowych oraz 3D i otrzymał wyróżnienie.

Już w trakcie studiów budowałem własną markę na rynku pracy. Ścieżka zawodowa doprowadziła mnie do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Spędziłem tam kilka lat i był to intensywny okres, bogaty w kreowanie licznych eventów kulturalnych, w których bez reszty się rozsmakowałem.

Zdobyte doświadczenie w rysunku, dbałość o detale oraz miłość do typografii staram się wykorzystywać w każdym powierzonym mi zadaniu. Każdy projekt traktuję indywidualnie, unikam szablonowego myślenia. Chcesz omówić swój pomysł? Zadzwoń lub napisz.

Klienci

Logo, Polskie Radio Logo, Nomtek Logo, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Logo, FIlharmonia Pomorska w Bydgoszczy Logo, Centrum Sztuki Współczesnej Logo, Muzeum Etnograficzne w Toruniu Logo, Teatr Brama Logo, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury Logo, Województwo Kujawsko-Pomorskie

Oferta

Identyfikacja wizualna
Logo + księga znaku
Strony www oparte o WordPress
Projekt książek i innych form wydawniczych
Opracowanie systemu oznakowania przestrzeni

Kontakt